30
Sier
09

Cała prawda o World Trade Center – po ośmiu latach kłamstw..

Od ataków terrorystycznych które miały miejsce w Nowym Jorku 11 września 2001 roku minęło już prawie 8 lat. Tego feralnego dnia tysiące osób straciło życie. Kolejne tysiące straciły swoich bliskich. Cały świat z przerażeniem obserwował jak wieże WTC w ciągu zaledwie kilkunastu sekund runęły niczym domek z kart.

„Kto rządził przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość” – George Orwell.

Słowa, które dziś znaczą więcej, niż mogłoby się wydawać. Otaczająca nas rzeczywistość nie jest jednorodna. Jej dynamika zmusza nas do ciągłego poszukiwania odpowiedzi na pojawiające się pytania.

W większości wypadków odpowiedzi pojawiają się wewnątrz naszego umysłu – doświadczenie, wiedza i inteligencja złożone razem pozwalają nam na wypracowanie odpowiedniego do sytuacji obrazu świata. Każdy człowiek robi to na swój sposób – wszyscy natomiast korzystają z tego samego schematu.

Gdy sami nie jesteśmy w stanie dać sobie odpowiedzi na dane pytanie (bo o i rozwiązanie nurtującego nas problemu przecież chodzi), zaczynamy poszukiwać rozwiązań w otaczającej nas rzeczywistości. Jest to jednak proces tak trudny jak poszukiwanie igły w stogu siana.

Aby uzmysłowić Państwu istotę tego procesu, powołam się na dwie klasyczne przypadki położenia igły oraz reakcji obserwatora:
1. Igła leży w widocznym miejscu, obserwator ją zauważa i odnajduje (świadomie ją widzi i podejmuje działanie).
2. Igła leży w widocznym miejscu, obserwator ją zauważa lecz jej nie odnajduje (świadomie ją widzi, nie podejmuje działania).

Przypadek drugi znany wielu ludziom zarówno z doświadczenia jak i wiersza Juliana Tuwima „Pan Hilary” w dzisiejszych czasach występuje dość często – niestety jest to zjawisko masowe i niestety dotyczące tych samych igieł. Gdy je zauważamy i chcemy podnieść, odzywają się głosy (często nieświadome) oskarżające nas o teorie spiskowe. Czy teorią jest jednak nasze realne spostrzeganie rzeczywistości? Z praktyki dnia codziennego można wywnioskować, że faktycznie może być to tylko teoria – wiele ludzi pod naciskiem propagatorów jedynego słusznego toku myślenia rezygnuje z informacji dostarczanych przez własny mózg na korzyść wersji oferowanej przez massmedia czy zmanipulowane masowo społeczeństwo.

Zamieszczone na tej witrynie informacje zmuszają do myślenia – myślenia własnym mózgiem, bo cóż to za myślenie, gdy nasze poglądy są wierną kopią tych podawanych nam przez środki masowego przekazu. Ich zbieżność z prawdą została zweryfikowana w możliwie najlepszy sposób – dokładne analizy specjalistów, świadków zdarzenia jak i samych danych zgromadzonych przez środki masowego przekazu pozwalają na stworzenie nowego obrazu rzeczywistości, która niestety musiała nas opuścić na korzyść bzdurnych opowiadań o kilkunastu osobach zamieszkujacych jaskinie, które w ciągu kilku chwil na nogi postawiły cały świat.

Pamiętajmy – massmedia to nie są organizacje charytatywne, których jedynym celem jest przekazywanie prawdziwych, zgodnych z prawdą informacji. Ich celem jest stworzenie informacji, która się sprzeda – i choć bardzo często musi być ona prawdziwa, nie zawsze musi…

Źródło: Hotnews

Niektórzy wciąż, mimo przytłaczającej ilości dowodów, materiałów, opracowań, powstałych filmów analizujących ataki z 11 września – wierzą w oficjalną wersję przedstawioną przez rząd USA…

Osoby lepiej zaznajomione z tą tematyką napewno już przebrnęły przez te materiały. Jednak nadal spora część społeczeństwa żyje w nieświadomości…

Świetne opracowanie wydarzeń z 9/11 znajduje się na WTC.HOTNEWS.pl

Reklamy

0 Responses to “Cała prawda o World Trade Center – po ośmiu latach kłamstw..”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: