06
Wrz
09

Burmistrz z Belgii organizuje obywateli przeciwko Chemtrails !

Były Burmistrz miasta Evergem w Belgii – Peter Vereecke, postanowił doprowadzić do szeroko zakrojonego śledztwa, w sprawie Chemtrails. Przy okazji żąda też wyjaśnienia wątpliwości dotyczących masowych szczepień i polityki żywnościowej (Codex Alimentarius).

Peter złożył już oficjalne doniesienie na Policje w sprawie Chemtrails. Policja rozpoczęła śledztwo, które nadzoruje on osobiście.

Jego celem jest doprowadzenie do czegoś w rodzaju „pospolitego ruszenia” obywateli Belgii.

Pierwsze zebranie zainteresowanych tym tematem już się odbyło ! W hotelu Gent Belfort zebrało się ponad 200 osób.

W dniu 11 września tego roku organizowany jest pierwszy pochód protestacyjny, przeciwko Chemtrails, a pod koniec września Peter planuje dużą manifestacje, wraz z przemówieniami i odczytami na temat zjawiska Chemtrails.

„Jesteśmy masowo truci i do tego jeszcze mocno się nami manipuluje” – mówi Peter Vereecke.

źródło: globalnaswiadomosc.com

Reklamy

2 Responses to “Burmistrz z Belgii organizuje obywateli przeciwko Chemtrails !”


 1. 1 zenobiusz
  Maj 27, 2010 o 7:34 pm

  Komplet materiałów,na temat jak zbudować cloudbuster w zakładce” Budujcie Cloud-bustery” u góry Strony Głównej.

  http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

  Fragmenty tekstu, o zastosowaniu cloudbusterów, jako broni przeciwko UFO, przez odkrywce orgonu,Wilhelma Reicha.

  Reich dokonał przypadkowego odkrycia, które kilku oficerów Sił Powietrznych uznało za bardzo interesujące, włączając w to Generała Harolda Watsona, szefa wywiadu w Bazie Powietrznej Wright-Patterson.

  W czasie gdy Reich skanował niebo swoim “pogromcą chmur”, urządzeniem służącym do ściągania orgonu z nieba celem sprowadzenia deszczu [urządzenie skonstruowane przez Reicha służące do wysysania energii orgonalnej z chmur. Reich wierzył, że energia orgonalna otacza ziemię, a pogromca chmur działa jako urządzenie sprowadzające deszcz. Według Reicha chmury i opady deszczu to naturalne akumulacje energii orgonalnej, zaś pogromca chmur zbierał energię do przyczepionych akumulatorów orgonu. Energię zgromadzoną w akumulatorach można było następnie wykorzystać do tworzenia chmur i sprowadzania opadów.-przyp. tłum.] w obecności trzech innych świadków zobaczył gasnącą gwiazdę. Skierował rury pogromcy chmur na drugie, migające światło, które także utraciło jasność. W międzyczasie pierwsza z gwiazd z powrotem przybrała na jasności, gdy pogromca chmur przestał być skierowany w jej stronę.

  Reich powtórzył eksperyment jeszcze trzy razy w szybkiej sesji, odnotowując za każdym razem identyczne efekty. Ponieważ było fizyczną niemożliwością, aby jego urządzenie mogło oddziaływać z gwiazdami jako takimi (nawet w ortodoksyjnej reichowskiej literaturze mierzy się zasięg pogromcy chmur w kilometrach a nie latach świetlnych) , doszedł on do wniosku, że jego urządzenie oddziaływało z dwoma pojazdami UFO.

  Konkludując, że jego pogromca chmur może służyć także jako “kosmiczne działo”, Wilhelm Reich rozpoczął przygotowania do swej ekspedycji do Arizony również jako do wojny z kosmitami.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/05/27/kto-nie-lubi-cloud-busterow/

 2. 2 zenobiusz
  Czerwiec 20, 2010 o 9:35 am

  W 1957 r,w USA zmarł w wiezieniu ,a jego książki spalono !!!!!!!!!!!!!!
  Opublikował/a zenobiusz w dniu Czerwiec 20, 2010

  00Rate This

  Wyciek ,w Zatoce Meksykańskiej ,zagraża całej planecie.Jest pare miesiecy czasu.Budujcie Chembustery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

  Z uwagi na powagę stytuacji , posty nie związane z tematem, są usuwane trwale.Zenobiusz.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/20/chemiczne-opary-zagroza-zyciu-budujcie-chembustery/
  http://free.of.pl/z/zlabs/podstawy/orgon/reich/reich.htm

  Agenci federalni działali z zapałem mścicieli, kiedy otrzymali polecenie zniszczenia owoców pracy naukowca Wilhelma Reicha w jego laboratorium w Maine. W sądowym orzeczeniu z 1956 roku stwierdzono, że materiały użyte do budowy przypominającego wyglądem skrzynkę „akumulatora orgonowego” da się uratować, z wyjątkiem płyt celotexu, które agenci roztrzaskali na kawałki. Nowojorscy współpracownicy Reicha, dr Michael Silvert i dr Yictor Sobey, zostali zmuszeni do zebrania całej literatury znajdującej się w archiwum Instytutu Orgonu i załadowania jej do wielkiej ciężarówki, która pojechała stamtąd prosto do spalarni na Dolnym Manhattanie, gdzie wszystkie papiery spalono zgodnie z poleceniem Urzędu ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration; w skrócie FDA). Amerykański Związek Swobód Obywatelskich przystąpił do działania, gdy było już za późno. W wydanym przez siebie oświadczeniu dla prasy stwierdził, że nakaz sądu stanowił pogwałcenie wolności słowa, ponieważ zaledwie jedna spośród spalonych książek mogła być uznana za materiał promujący bądź wyjaśniający zasady działania kontrowersyjnego akumulatora orgonowego. (Orgon to nazwa nadana przez Reicha życiowej sile, która przenika i otacza wszystkie żywe organizmy, nie wyłączając Ziemi). W oświadczeniu tym można było przeczytać między innymi: „Kiedy agencja rządu wykorzystuje tak wątpliwe preteksty do tłumienia wiedzy, bez względu na to, jak bardzo jest ona ekscentryczna czy niepopularna, stanowi to poważne zagrożenie dla wolności prasy oraz zasad wolnej myśli…..


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: